Czujka parkingowa z sygnalizacją LED RGB IUPS-R

Kluczowe cechy:

Czujka parkingowa NODER IUPS-R jest częścią systemu detekcji zajętości i zarządzania rezerwacją miejsc parkingowych NODER Parking i wyposażona jest w czujnik ultradźwiękowy oraz zintegrowaną sygnalizację za pomoc diod LED RGB.

Czujka zajętości miejsca parkingowego pozwala na sygnalizację samego faktu zajętości miejsca parkingowego oraz poprzez oprogramowanie zarządzające, także dynamiczną zmianę wyświetlanego koloru, czyli stanu zajętości miejsca parkingowego. Z każdą grupą może zostać powiązany inny kolor i tak, np. miejsce przeznaczone dla osób niepełnosprawnych – kolor niebieski, dla gości – kolor żółty, zarządu firmy – kolor pomarańczowy czy dla firm serwisowych – kolor biały. Wyświetlany kolor może zostać powiązany z zewnętrznymi systemami takimi jak system rezerwacji sal konferencyjnych czy system awizacji gości, a także z innymi rozwiązaniami firm trzecich poprzez dostępne API.

W systemie zarządzającym czujka (sensor) jest prezentowana na wizualizacji parkingu zależnie od stanu miejsca parkingowego (Wolny/Zajęty).

Czujka parkingowa IUPS-R może być instalowana na parkingach podziemnych, naziemnych zamkniętych oraz półotwartych bezpośrednio na korytach kablowych i składa się z dwóch części – gniazda oraz samej czujki. Czujka wyposażona jest w dwa gniazda RJ-45 tym samym pozwala na łączenie szeregowe czujek za pomocą gotowych patchcordów UTP o stałej długości, co pozytywnie wpływa na czas instalacji całego systemu.

Charakterystyka

INTERFEJS KOMUNIKACYJNY
RS-485
TYP CZUJNIKA
Ultradźwiękowy
TYP SYGNALIZACJI
Diody LED RGB

specyfikacja techniczna

MAKSYMALNA ODLEGŁOŚĆ KONCENTRATORA
1000m (bez zasilania)
STOPIEŃ OCHRONY
IP51
KOLOR OBUDOWY
Szary
ZŁĄCZE DANYCH
2x RJ45
MONTAŻ
Mocowanie do gniazda
NAPIĘCIE ZASILANIA
10 – 28V DC
POBÓR PRĄDU
13 – 82mA
WYMIARY
∅126 x 125mm
WAGA
180g
TEMPERATURA PRACY
-20°C – +65°C

do pobrania

Scroll to Top